MAKOR

1-5 از 5

گروه ماکور یک شرکت پیشرو در زمینه تولید ماشین آلات چوب است. بنیان گذاران این گروه MARIO CECCUZZI و لوئیجی SCAPERROTTA بودند که 50 سال پیش با باور تولید ماشین آلات با کیفیت، این شرکت را راه اندازی کردند.

معرفی شرکت ماکور

ماکور یک شرکت ایتالیایی است که در سال 1968 تاسیس شد. با گذشت زمان، این شرکت به پیشرفت های زیادی دست پیدا کرد و در سال 2002 به گروه ماکور تبدیل شد و موقعیت خود را در بازارهای بین المللی با دریافت TECNOLEGNO تقویت و تثبیت کرد. هدف استراتژیک این گروه ارائه طرح هایی با تکنولوژی بالا و محصولاتی با دوام بالاست. ایده ها و طرح های ماکور همیشه منحصر به فرد بوده است، از این رو این شرکت در سال های اخیر رشد کرده است. در حقیقت ماکور با یک ایده یا یک نوآوری خلق شد: ساخت ماشینی که چوب ابزار خورده را با حفظ طرح و بافت آن، برای پروفیل رنگ کند. با این کار ماکور جایگاه مناسبی پیدا کرد . ماکور با نوآوری، سیستم هایی برای صنعت مبلمان و ساختمان، چوب، ام دی اف، شیشه، پلاستیک، فلز، نئوپان و ... ارائه داده است. امروزه این گروه راه حل های گسترده ای برای پردازش طیف وسیعی از مواد ارائه می کند.

کیفیت محصولات MAKOR

دفتر مرکزی این شرکت در SINALUNGA در ایتالیا واقع شده است. ماکور در سال 1970 اولین صادرات خود را به آمریکا، آلمان و کشورهای اسکاندیناوی انجام داد. در 50 سال اخیر گروه ماکور به یکی از شرکت های مطرح در 50 کشور دیگر تبدیل شده است. امروزه ماکور 90 درصد صادرات دارد. اگر امروز این گروه به عنوان یکی از شرکت های مطرح تولید کننده ماشین آلات برش و پردازش چوب شناخته شده است، به دلیل کیفیت بالای محصولاتش است. این گروه توانائی خاصی در درک فوری نیاز مشتری و حل هرگونه مشکل دارد.

قیمت محصولات شرکت ماکور

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما مشتریان عزیز برای اطلاع از آخرین و بروز ترین قیمت محصولات شرکت ماکور می توانید با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.