فروشنده شوید

خرید تیغ‌ کاتر پلاتر

1-6 از 6

در صنایع مختلف برای تولید و ساخت محصولات از ابزار آلات و ماشین آلات گوناگونی استفاده می‌شود. در صنف خودسازی، تبلیغات و تابلوسازی نیز برای حک کردن روی تلق و شبرنگ به دستگاه‌های خاصی نیاز است تا کار دقیق و بی نقص انجام گیرد. دستگاه کاتر پلاتر برای این کار در نظر گرفته می‌شود که باید تیغ مناسب روی آن نصب شود. تیغ کاتر پلاتر در سایزهای مختلف با زاویه برش متفاوت تولید شده است که براساس درجه مورد نظر انتخاب می‌شود. در ادامه با ویژگی و کاربرد دقیق تیغ کاتر پلاتر بیشتر آشنا خواهید شد.

ویژگی تیغ مینی برش برچسب

تیغ کاتر پلاتر با درجه و زاویه برش‌های مختلف برای برش انواع مختلف شبرنگ کاربرد دارد. فراد در کار تابلوسازی با توجه به نیاز و نوع طرحی که می‌خواهند روی زمینه مورد نظر خود اجرا کنند، از کاتر پلاتر استفاده می‌کنند تا کار تمیز و سریع انجام شود. کاتر پلاتر دارای تیغ‌ های متفاوتی می‌باشد که براساس نیاز روی آن نصب می‌شوند. تیغ کاتر پلاتر را با عنوان تیغ مینی برش و روتاری نیز می‌شناسند که می‌توان براساس میزان درجه مختلف برای کارهای گوناگون انتخاب کرد. این تیغ را می‌توانید با درجه‌های مختلف 30، 45 و 60 درجه در اختیار داشته باشید.

کاربرد تیغ روتاری کاتر پلاتر

همانطور که گفته شد، تیغ روتاری یا مینی از انواع تیغ‌های دستگاه کاتر پلاتر است که برای اجرای طرح‌های ظریف روی کاغذ، برچسب، شبرنگ و تلق استفاده می‌شود. توجه داشته باشید که هر چقدر میزان درجه این نوع تیغ‌ها کمتر باشد، برای کارهای ظریف و نازک بر مناسب‌تر است. این تیغ دارای میزان زاویه برش مختلف برحسب درجه است که می‌توان برای برش زاویه دار اشکال و طرح‌ها روی مواد با ضخامت کم و پلی اتیلن استفاده کرد. 

قیمت انواع تیغ کاتر پلاتر برش برچسب شبرنگ و تلق

برای اطلاع از قیمت انواع تیغ کاتر پلاتر برش برچسب شبرنگ و تلق لطفا به تگ قیمت محصول مراجعه فرمایید و در صورت نیاز به مشاوره قبل از خرید، با چوبینر تماس حاصل نمایید.