تیغ اتصال فاق و زبانه

1-11 از 11

تیغ های مختلفی در صنعت چوب بر روی اورفرز و سی ان سی نصب می‌شوند و برای ایجاد طرح های متعددی و برش استفاده می‌شوند. یک نمونه از تیغ های ضروری و پرطرفدار در صنعت چوب تیغ اتصال فاق و زبانه نام دارد. در ادامه این متن اطلاعات کامل تری در رابطه با تیغ اتصال فاق و زبانه در اختیارتان قرار می‌دهیم. 

تیغ فاق و زبانه بلبرینگی اورفرز

تیغ فاق و زبانه به صورت بلبرینگی مخصوص اورفرز و بدون بلبرینگ  برای سی ان سی استفاده می‌شود. البته این نکته را باید در نظر بگیرید که تیغ فاق و زبانه بدون بلبرینگ فقط برای سی ان سی کنسولی قابل استفاده است و در سی ان سی تخت کاربردی ندارد. 

کاربرد تیغ اتصال فاق و زبانه 

همان طور که گفتیم تیغ اتصال فاق و زبانه در دو نوع بلبرینگی و بدون بلبرینگی تولید می شود. فاق و زبانه یکی از معروف ترین اتصالات محسوب می شود و در صنعت چوب بسیار مهم است. همان طور که از نام این تیغ مشخص است این اتصال از دو بخش فاق و زبانه تشکیل شده است که فاق به صورت شیار یا حفره ایجاد می‌شود و زبانه در این حفره قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که اتصال فاق و زبانه در مدل های مختلفی ایجاد می شود و در مواردی به صورت کاملا مخفی برش می‌خورند و گاهی بخش های متصل شده نیز آشکار هستند. لازم به ذکر است که از تیغ اتصال فاق و زبانه در ساخت میز، صندلی، مبلمان، قاب و درب های چوبی استفاده می‌کنند.

قیمت مته فاق و زبانه سی ان سی 

برای اطلاع از قیمت مته فاق و زبانه سی ان سی می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت مته فاق و زبانه سی ان سی با چوبینر تماس حاصل فرمایید.