انواع تیغ انگشتی سی ان سی

1-48 از 59

یک نمونه از انواع تیغ های سی ان سی، تیغ انگشتی می باشد که جزء پرکاربردترین مته های اورفرز و سی ان سی محسوب می شود. تیغ انگشتی در مدل بدون بلبرینگ در قطر و اندازه های مختلف تولید می گردد. در ادامه این متن قصد داریم اطلاعات بیشتری در رابطه با تیغ انگشتی سی ان سی در اختیارتان قرار دهیم.

کاربرد تیغ شیارزن انگشتی سی ان سی

تیغ شیارزن انگشتی سی ان سی به تیغ ناخنی نیز معروف است و به صورت نیم دایره تولید می شود. تیغ شیارزن انگشتی سی ان سی برای ایجاد طرح های نیم دایره و قوس دار مورد مناسبی است. 

تیغ بال نویز

تیغ انگشتی که به بال نویز نیز معروف است قابل نصب بر روی اورفرز و سی ان سی می باشد و برای ایجاد شیارهای تزیینی و دکوری در هنگام ساخت راه پله، ظروف، قاب عکس و... به کار می رود.

تیغ مارپیچ انگشتی

تیغ مارپیچ انگشتی برای برش و شیار تا عمق مشخص روی چوب برای اجرای طرح مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع تیغ معمولا دارای لبه‌هایی به صورت دو پر است که با آن امکان شیارزنی و برش روی انواع چوب با زاویه مشخص وجود وجود دارد. دو پر بودن لبه‌های تیغه از سوختن تیغه و قطعه جلوگیری می‌کند. شیارهای موجود روی تیغه این نوع مته می‌تواند براده چوب را حین برش به بیرون منتقل کند. با این کار سرعت و دقت برش و شیارزنی کار افزایش خواهد یافت و کاری تمیز و بی نقص را می‌توان با آن انجام داد. همچنین جنس تیغه‌های آن از تنگستن کارباید است که از دوام و استحکامی بالایی برای برش، شیار و تراشیدن انواع چوب با ضخامت‌های مختلف برخوردار می‌باشد.

قیمت مته انگشتی سی ان سی

برای اطلاع از قیمت مته انگشتی سی ان سی می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت مته انگشتی سی ان سی با چوبینر تماس حاصل فرمایید.