حراجی نوروز 1403

خرید تیغ برش و شیارزن عمودی سی ان سی

1-36 از 188
آردن | ARDEN

تیغ شیارزن ARDEN مدل 105806

ساخت کشور تایوان دارای 1+2 الماسه باربرداری شفت 8 میلی‌متر، ارتفاع کارگیر 20 میلی‌متر
881,000 تومان

تیغ شیارزن یک نمونه از تیغ های قابل نصب بر روی اورفرز و سی ان سی می باشد که برای ایجاد اتصالات در صنعت چوب بسیار مفید می باشد. تیغ شیار زن قابل نصب بر روی اورفرز و سی ان سی است و در ابعادمختلف تولید می شود. در ادامه اطلاعات بیشتری در رابطه با تیغ شیارزن در اختیارتان قرار می دهیم.

کاربرد تیغ شیار زن عمودی سی ان سی

تیغ شیار زن سی ان سی برای ایجاد شیارهای مستطیلی با انتهای صاف به کار می رود. این مدل تیغ شیار زن برای ایجاد اتصالات فاق و زبانه، برش و شیارهایی با ابعاد مختلف قابل استفاده است. 

تیغ برش

از مهمترین ابزار آلات در صنعت چوب برای برش چوب، تیغ برش می‌باشد که در انواع مختلف تولید شده است تا براساس نوع دستگاه و مدل برش بتوان هر کدام از آنها را انتخاب کرد. تیغ برش باید کاملا روی دستگاه تنظیم شود تا حین کار دچار جابجایی و ایجاد مشکل نشود. تیغ برش در انواع چوب بر، ام دی اف بر، عمود بر و غیره تولید شده است. تیغ‌های برش دارای دندانه‌ با ضخامت‌های مختلف است که باید نسبت به ضخامت چوب و برش آن را انتخاب کرد. این تیغ روی دستگاه‌های برش، فارسی بر، پانل بر و غیره استفاده می‌شود. کیفیت این نوع تیغه‌ها با وجود تکنولوژی لیزر و درزهای انبساطی مرغوب می‌باشند. با وجود این عوامل از انحراف تیغ هنگام کار برش یا بالا رفتن حرارت تیغ حین کار، صدای برش و ارتعاشات آن جلوگیری می‌شود.  

تیغ شیارزن

در ساخت محصولات چوبی برای اتصال قطعات به یکدیگر نیاز به برش متناسب با آن است. ایجاد شیار روی چوب را می‌توان با تیغ شیارزن دستگاه برش انجام داد که باید براساس اندازه و میزان عمق شیار تنظیم شود. با تنظیم این تیغ‌ها امکان کار روی چوب به صورت دقیق انجام خواهد شد. با این تیغ علاوه بر شیارزنی امکان براده برداری و برش از سطح چوب فراهم می‌شود. تیغ شیارزن به دلیل جنسی که دارد از دوام و مقاومت بالایی در برش و شیارزنی طرح روی چوب برخوردار است. همچنین لبه‌های برنده این تیغ می‌تواند برش و شیارزنی روی چوب را به صورت عمودی انجام دهد. 

تیغ شیارزن عمودی بلبرینگی اورفرز

تیغ شیارزن عمودی بلبرینگی مخصوص اورفرز می باشد و بلبرینگ تعبیه شده در کارگیر آن مانع از خارج شدن از مسیر می شود و تیغ به همان میزان کار برش، شیار و ...را انجام می دهد. در ساخت دندانه های تیغ شیارزن عمودی بلبرینگی اورفرز از الماسه استفاده می شود و در برابر لب پری و آسیب مقاوم می باشند.

تیغ شیارزن الماسه

یکی از کاربردی‌ترین تیغ‌های سی ان سی، تیغ شیارزن الماسه است که مانند نمونه‌های دیگر دارای جنس تیغه تنگستن کارباید یا تمام الماسه می‌باشد. این نوع شیارزن با دو تیغ، امکان براده برداری، شیارزنی و برش از سطح چوب را دارد به دلیل جنسی که دارد از دوام و مقاومت بالایی در برش و شیارزنی طرح روی چوب برخوردار است. همچنین لبه‌های برنده این تیغ می‌تواند برش و شیارزنی روی چوب را به صورت عمودی انجام دهد. از این نوع تیغ در کارهای منبت کاری چوب می‌توان استفاده کرد.

تیغ خشن تراش

از انواع تیغ‌های مخصوص سی ان سی می‌توان به تیغ خشن تراش یا فرز درشت دندانه اشاره کرد که دارای دندانه‌های درشت می‌باشد. این نوع تیغ مانند دیگر تیغ‌های سی ان سی در ابعاد و مدل‌های گوناگون تولید شده است که براساس میزان برش و عمق مورد نظر می‌توان آنها را انتخاب کرد. فرز درشت دندانه شیارزن دارای تیغ با دندانه درشت است که می‌توان در کمترین زمان لایه‏‌های ضخیمی از سطح چوب را بدون فشار بیش از اندازه روی ابزار یا ماشین بار‏برداری کند. این تیغ برای باربرداری سریع و عمیق سطوح استفاده می‌شود. سطحی که با این تیغ باربرداری می‌شود، پس از اتمام باید عمل پرداخت روی آن انجام گیرد تا کاملا صاف و صیقلی شود.

قیمت مته شیارزن سی ان سی 

برای اطلاع از قیمت مته شیارزن سی ان سی می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت مته شیارزن سی ان سی با چوبینر تماس حاصل فرمایید.