فروشنده شوید

خرید تیغ حکاکی سی ان سی

1-24 از 77

تیغ حکاکی یکی دیگر از تیغ های سی ان سی محسوب می شود که در درجه و زاویه های مختلف تولید می شود. لازم به ذکر است که تیغ حکاکی به تیغ V شکل نیز معروف است. در ادامه این متن اطلاعات کامل تری در رابطه با تیغ حکاکی سی ان سی در اختیارتان قرار می دهیم.

تیغ V شکل سی ان سی 

همان طور که ذکر شد تیغ حکاکی سی ان سی به تیغ V شکل نیز خوانده می شود. از تیغ وی شکل برای ایجاد شیارها در درب کابینت، کشو, کمد و مواردی از این قبیل استفاده می شود. 

تیغ وی

تیغ وی یکی از انواع تیغ‌های حکاکی است که دارای نوک تیز می‌باشد. همانطور که از نام این تیغ مشخص است، شکلی شبیه به v دارد که در مختلف براساس شفت، قطر و زاویه تولید شده است. از تیغ وی برای حکاکی قطعات چوبی گوناگون نیز استفاده می‌شود که براساس نیاز نجار هر نوع آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. اندازه تیغ‌های وی معمولا بلند بوده و از آن می‌توان برای انجام کارهای خاص استفاده کرد. تیغ وی حکاکی روی دستگاه سی ان سی نصب می‌شود تا بتوان از آن برای برش انواع چوب و ام دی اف استفاده کرد.

تیغ 45 درجه

یکی دیگر از انواع تیغ‌های اورفرز تیغ 45 درجه یا پخ لبه است که لبه کار را در زاویه 45 درجه ابزار زده و شکلی اریب به کار می‌دهد. برای برش و فرم دهی چوب در زاویه 45 درجه باید تیغ را روی دستگاه تنظیم کرده و چوب را روی زمینه دستگاه هدایت کرد. با استفاده از این تیغ می‌توان لبه‌های تیز چوب را نرم کرد. کاربرد این نوع تیغه بیشتر در مبلمان سازی و ساخت سرویس خواب کاربرد دارد. لازم به ذکر است که این نوع تیغ براساس شفت دستگاه در اندازه و شفت مختلف تولید شده است. 

مته وی شکل

از آن جا که مته وی شکل قابل نصب بر روی اورفرز و سی ان می باشند به تیغ فرز حکاکی نیز معروف هستند. مته وی شکل برای حکاکی حروف، اشکال و اعداد بر سطح چوب و فارسی کردن لبه استفاده می شود و در دندانه آن الماسه به کار می رود.

مته حکاکی سی ان سی

برای اطلاع از قیمت مته حکاکی سی ان سی می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت مته حکاکی سی ان سی با چوبینر تماس حاصل فرمایید.