فروش و قیمت تیغ منبت یا تیغ روتاری CNC چوب

1-9 از 9

منبت کاری با مغار و چکش و سوهان یکی از رایج ترین و حرفه ای ترین مشاغل صنعت چوب بود که به وسیله آن طرح هایی زیبا و خیره کننده روی چوب به وجود می آمد. امروزه دستگاه های CNC و اورفرز جایگزین منبت کارها شده اند و کارها را با سرعت و دقت بسیار بالایی انجام می دهند. تیغ منبت یا تیغ روتاری با به کار گیری در دستگاه اورفرز و CNC اشکال و طرح های مد نظر کاربر را در سطح چوب به وجود می آورند. اصولا این تیغ ها به بال نوز(Ball Nose) نیز معروف هستند.

کاربرد تیغ فرز منبت

تیغ منبت ابزاری مناسب جهت نصب بر روی دستگاه CNC و اورفرز می باشد که از آن ها جهت حکاکی، منبت کاری، ایجاد طرح های برجسته و طرح های سه بعدی استفاده می شوند. همچنین قابل ذکر است که تیغ های فرز منبت در مبلمان سازی، ساخت لوازم خانگی، معرق کاری و... کاربرد بسیاری دارند. تیغ های فرز منبت معمولا از جنس سالید کارباید و تنگستن کارباید تهیه می شوند که در برابر افزایش دما، خوردگی و زنگ زدگی مقاوم باشند. قابل ذکر است که در صنعت چوب از تیغ فرز منبت با نام هایی از قبیل تیغ مخروطی منبت و تیغ فرز کونیک استفاده می شود.

تیغ منبت مخروطی شیاردار

تیغ منبت مخروطی شیار دار قابل نصب بر روی سی ان سی و فرز می باشد. شیار های تعبیه شده بر بدنه آن نقش مهمی در براده برداری در هنگام انجام عملیات منبت کاری ایفا می کنند. تیغ های منبت مخروطی شیاردار در سایزهای مختلفی تولید می شوند و قطر نوک آن ها یا همان قسمت نفوذی تیغ معمولا متفاوت می باشد.

قیمت تیغ مخروطی منبت 

برای اطلاع از قیمت تیغ مخروطی منبت می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت تیغ مخروطی منبت با چوبینر تماس حاصل فرمایید.