فروشنده شو

خرید تیغ پرداخت بلبرینگی اورفرز

1-24 از 36

در صنعت چوب از سی ان سی و اورفرز برای عملیات مختلفی از قبیل شیارزنی، پرداخت، حکاکی، پروفیل و... استفاده می شود. تیغ پرداخت با توجه به بلبرینگی که در قسمت کارگیرش وجود دارد فقط مناسب استفاده در اورفرز می باشد. در ادامه به معرفی انواع تیغ پرداخت بلبرینگی اورفرز خواهیم پرداخت.

کاربرد تیغ پرداخت اورفرز

در مواردی هنگام تولید محصولات چوبی از تیغ پرداخت اورفرز استفاده می شود که برای باربرداری و رفع زائده ها و قسمت های اضافی به کار می رود. از ویژگی های تیغ پرداخت بلبرینگی می توان به این مورد اشاره نمود که بلبرینگ آن باعث می شود تیغ به همان اندازه ای که لازم است نفوذ کند و این بخش بلبرینگی مانع از نفوذ بیشتر آن می شود.

تیغ پرداخت بلبرینگی فرز

تیغ پرداخت بلبرینگی فرز به تیغ مسقیم بر نیز معروف است و در ساخت لمینت پلاستیک، رویه میز، کابینت و ... قابل استفاده است. دندانه های تیغ پرداخت بلبرینگی فرز از جنس الماسه تهیه می شوند که در هنگام استفاده دچار لب پری و سوختگی نشوند. لازم به ذکر است که تیغ پرداخت بلبرینگی فرز در مدل های بلبرینگ پایین نیز تولید می شود.

قیمت مته پرداخت بلبرینگی

برای اطلاع از قیمت مته پرداخت بلبرینگی می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت مته پرداخت بلبرینگی با چوبینر تماس حاصل فرمایید.