چوبی کلاب

تیغ کف تراش سی ان سی

1-24 از 24

تیغ های مختلفی بر روی دستگاه سی ان سی و اورفرز نصب می شود که هر کدام برای انجام عملیات خاصی به کار می روند. تیغ کف تراش نیز یک نمونه از انواع این تیغ های پرطرفدار محسوب می شود. در ادامه اطلاعات بیشتری در رابطه با کاربرد تیغ کف تراش در اختیارتان قرار می دهیم.

تیغ کف بردار 

تیغ کف بردار یا کف تراش سی ان سی که به تیغ پاکت معروف است برای هم سطح کردن کف کار، باربرداری، ایجاد شیار جای لولا، یکنواخت کردن صفحات پیش مرگ به کار می رود. لازم به ذکر است که تیغ کف تراش به صورت بلبرینگی و بدون بلبرینگ نیز تولید می شود.

تیغ کف تراش بلبرینگی اورفرز

تیغ کف تراش همان طور که گفتیم در مدل های بلبرینگ دار و بدون بلبرینگ تولید می شود و مدل بلبرینگ دار فقط بر روی اورفرز نصب می گردد. به همان میزان که تراکم الماسه در دندانه های تیغ کف تراش اورفرز بیشتر باشد از کیفیت و مقاومت بیشتری نیز برخوردار است.

تیغ شیار زن کف تراش

تیغ شیار زن کف تراش برای ایجاد پله یا شیارهایی بر روی قطعه کار چوبی به کار برده می‌شود. این تیغ با قرارگیری در انواع دستگاه سی ان سی و یا اورفرز می‌تواند شیار زنی انواع چوب را انجام دهد.با استفاده از این تیغ عملیات ایجاد شیار افقی و پله را می‌توانید انجام دهید و انواع برش و شیار را بر روی قطعه چوب ایجاد نمایید. تیغ شیار زن کف تراش مانند دیگر مدل‌های تیغ در شفت و قطرهای مختلف تولید شده است و براساس نیاز افراد حین کار روی چوب مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت مته کف بردار سی ان سی

برای اطلاع از قیمت مته کف بردار سی ان سی می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت مته کف بردار سی ان سی با چوبینر تماس حاصل فرمایید.