حراجی نوروز 1403

خرید سر منگوله، استوپر و ته بند لباس

1-11 از 11


حتما برایتان پیش آمده که بند لباس یا کیف هنگام کشیدن آن برای بستن یا در آوردن از جا در می‌آید. در این مواقع می‌توان با استفاده از یک یراق کاربردی و در عین حال زیبا لباس را نه تنها از در آمدن بند محافظت کرد، بلکه زیبایی و جلوه‌ای خاص به آن‌ها بخشید. تولید کنندگان می‌توانند انواع طرح و رنگ سر منگوله را براساس مدل لباس انتخاب کنند.

ویژگی منگوله تزیینی بند لباس

همانطور که گفته شد، بند لباس ممکن است هنگام کشیدن برای بستن یا در آوردن از جا در بیاید. در این مواقع می‌توان با استفاده از یک یراق کاربردی و زیبا لباس را نه تنها از در آمدن بند محافظت کرد، بلکه زیبایی و جلوه‌ای خاص به آن‌ها داد. سر منگوله از جمله یراق آلات کاربردی و زیبا می‌باشد که با نصب به بند لباس می‌توانید جلوه‌ای زیبا به آن دهید و از جابجایی محافظت نمایید. 

استوپر لباس

برای تولید لباس، کیف، کفش و... از یراق آلات مختلفی استفاه می‌شود که در زیبایی آن ها موثر می‌باشند. انواع منگوله، حلقه، استوپر و بندگیر برای تولید پوشاک، کیف و کفش به کار می‌رود که در این بین استوپر بندگیر یکی از یراق آلاتی است که برای پوشاک به کار می‌رود و در تنظیم و رگلاژ کردن بند لباس قابل استفاده است. استوپر بندگیر از جنس پلاستیک یا فلز و در رنگ های مختلف تولید می‌شود که با توجه به طرح و رنگ لباس قابل انتخاب است.

کاربرد سر منگوله آنتیک کیف

در تولید انواع کیف و لباس می‌توان از یراق آلات مخصوص به آن‌ها استفاده کرد، چرا که در عین کاربردی بودن باید دارای ظاهری زیبا و آنتیک باشند تا زیبایی و جلوه تزیینی آنها از بین نرود. سر منگوله آنتیک یکی از یراق آلات مورد استفاده در انواع لباس می‌باشد که روی بند آن نصب می‌گردد. این مدل منگوله آنتیک دارای جنسی مقاوم و مستحکم می‌باشد که به عنوان محافظ بند مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

لیست قیمت انواع منگوله مخروطی

برای اطلاع از قیمت انواع منگوله مخروطی لطفا به تگ قیمت محصول مراجعه فرمایید و در صورت نیاز به مشاوره قبل از خرید، با چوبینر تماس حاصل نمایید.