فروشنده شوید

خرید مته سه نیش و نوک تیز

1-24 از 34

تیغ سی ان سی و اورفرز جزو ابزارهای کاربردی در کارگاه های صنعت چوب هستند که برای سوراخ کاری، فرم دهی، شیارزنی، برش، دوراهه کردن و... استفاده می‌شوند. تنوع تیغ و مته های سی ان سی و اورفرز بسیار بالا است و از هرکدام برای کار خاصی استفاده می‌شود. مته سه نیش و مته نوک تیز یا راه به در جزو مته های مخصوص سوراخ کاری هستند که در قطرهای مختلف تولید می‌شوند. در ادامه اطلاعات کامل تری در رابطه با مته سه نیش و نک تیز در اختیارتان قرار می‌دهیم.

مته الیت

مته الیت یا مته سه نیش جزو مته های مخصوص سوراخ کاری چوب می باشد. مته الیت به صورتی طراحی شده است که دارای سه نیش است و در زمان سوراخ کردن قطعه کار ابتدا نوک و تیزی مته یا همان نیش مته داخل چوب و روی نقطه مورد نظر قرار می‌گیرد سپس کار سوراخ کاری را تکمیل می‌کند. 

مته سه نیش الیت

مته سه نیش الیت قابل نصب بر روی دریل می‌باشد و با توجه به قطر مورد نظرتان می‌توناید مته ای با قطر مناسب انتخاب نمایید. مته سه نیش الیت با قطر شفت، قطر کارگیر، طول کلی و طول کارگیر مختلفی تولید می‌شود که بر اساس اندازه سوراخ مد نظرتان باید مته را انتخاب نمایید. و در زمان انتخاب مته سه نیش به چپ گرد و راست گرد بودن مته باید دقت کنید.

مته نوک تیز

مته نوک تیز دارای یک عدد تیغه از جنس تنگستن کارباید می‌باشد که تیغه مناسب سوراخ کاری است. یکی از ویژگی‌های بی‌نظیر این نوع مته الیت آن است که بدون لغزش درون قطعه کار قرار می‌گیرد و سپس به طور دقیق محل مورد نظر را سوراخکاری می‌کند. تیغه‌ای که در این نوع مته به کار رفته است از استحکام بالایی برخوردار بوده و دچار شکستگی و لب پریدگی نخواهد شد.

مته راه به در

مته راه به در در ابعاد مختلفی تولید می‌شود و برای سوراخ کاری متناسب با اندازه سوراخ می‌توانید مته را انتخاب نمایید. قطر شفت، قطر مته، طول کارگیر و طول کلی مته های راه به در با یکدیگر متفاوت است. 

قیمت مته سوراخ زن 

برای اطلاع از قیمت انواع مته سوراخ زن می‌توانید به تگ قیمت محصولات مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت مته سوراخ زن با چوبینر تماس حاصل فرمایید.