فروشنده شوید

خرید بست تابلو

1-24 از 39

در همه مکان ها قاب، آینه، تابلو فرش و مواردی از این قبیل بر روی دیوار نصب می گردد و برای  این کار از بست تابلو استفاده می شود. بست تابلو همان طور که از نامش مشخص است برای اتصال یک قطعه به سطوح مختلفی از قبیل دیوار، چوب و ... به کار می رود. بست تابلو در ابعاد و طرح های مختلف تولید می شود که در ادامه با انواع مختلفی از آن آشنا می شویم.

کاربرد بست تابلو

بست تابلو به طور کلی برای اتصال یک قطعه یا وسیله بر روی دیوار بتنی، چوبی و ... به کار می رود. برای مثال برای اتصال ساعت، تابلو عکس، تابلو فرش و ... از بست تابلو استفاده می شود. لازم به ذکر است که بست تابلو در اندازه های مختلف تولید می شود و با توجه به ابعاد و وزن تابلو، قاب عکس، آینه، ساعت و... انتخاب می گردد. انواع بست تابلو به شرح زیر می باشد:

  • بست تابلو حلقه دار
  • بست تابلو دندانه ای

بست تابلو حلقه دار

بست تابلو حلقه دار یک نمونه از مدل های پرطرفدار از انواع بست می باشد که از یک بدنه و یک حلقه تشکیل شده است. قسمت بدنه دارای سوراخ هایی برای اتصال به محصول مورد نظر می باشد و با توجه به مدل دارای یک سوراخ، دو سوراخ و... است که محل قرار گیری تعداد پیچ های مورد نیاز را مشخص می کند.

بست تابلو دندانه دار

یک نمونه دیگر از انواع بست، بست تابلو دندانه دار است که به صورت فلزی و پلاستیکی تولید می شود. این نوع بست نیز برای اتصال قاب عکس، تابلو و... بر روی دیوار به کار می رود و دارای سوراخ هایی برای محل قرارگیری پیچ می باشند. علاوه بر این در مواردی بست های دندانه دار از پایه های میخی شکلی تولید می شوند و به آن ها بست دندانه دار میخ سر خود می گویند.

قیمت انواع بست تابلو

با توجه به این که بست تابو در مدل و اندازه های مختلف تولید می گردد از لحاظ قیمت نیز با یکدیگر متفاوت می باشد. لذا در صورت تمایل به خرید انواع بست تابلو با چوبینر تماس برقرار نمایید.