خرید قسطی

خرید یراق آلات آنتیک و تزیینی

1-36 از 930

کلیه یراق آلات آنتیک بدون پیچ عرضه می‌شوند، جهت تهیه پیچ مخصوص نصب یراق آلات آنتیک به دسته بندی پیچ آنتیک مراجعه فرمایید.


در چیدمان دکوراسیون هر خانه لوازم و وسایل مختلفی مانند درب، میز انواع مختلف کشو و همچنین جعبه‌های کوچک تزیینی مانند جعبه جواهرات و... وجود دارد هر کدام از آن‌ها به قطعات و یراق آلاتی برای بهتر کار کردن و شیک و زیباتر نشان دادن دکور خانه نیازمندند. انواع یراق آلات آنتیک و تزیینی در مدل و اشکال مختلف و همچنین برای کاربردهای متفاوت وجود دارند. جهت آشنایی با مدل‌های مختلف یراق آلات آنتیک می‌توانید به دسته بندی‌های مختلف پایه، دستگیره، لولا و... مراجعه فرمایید.

انواع یراق آنتیک

ابزار و وسایل تزیینی مختلفی به عنوان آنتیک و یا تزیینی در دکوراسیون خانه به کار برده می‌شوند. جعبه‌های کوچک تزیینی از وسایل تزیینی و آنتیکی است که در بسیاری از خانه‌ها به ویژه بر روی میز آرایش خانم‌ها بسیار دیده می‌شوند. برای آن که بتوان از فضای داخلی این مدل  جعبه‌های آنتیک به راحتی استفاده کرد باید یراق آلاتی را بر روی آن‌ها نصب کرد که علاوه بر آن که کاربردی باشد، باعث شیک و زیباتر نشان دادن جعبه بشود. برای مثال:

 • لولا آنتیک
 • دستگیره آنتیک
 • پایه آنتیک
 • چفت جعبه آنتیک
 • تزیینات آنتیک
 • پیچ آنتیک
 • پیچ چشمی
 • اتصالات
 • جک آنتیک
 • یراق کیف وکفش
 • روپیچ توپیچ
 • بست تابلو

یراق تزیینی ظروف

ظروف چوبی یا سرامیکی برای اینکه جلوه و کارایی بیشتری داشته باشند، به یراق آلات آنتیک نیاز دارند. تنوع آنها بسیار زیاد است و افراد انتخاب بسیاری دارند و طبق سلیقه خود می‌توانند هر کدام آنها را انتخاب کنند. از انواع یراق تزیینی ظروف می‌توان به پایه آنتیک، گوشه آنتیک، دستگیره آنتیک اشاره کرد که در سایزها و مدل‌های گوناگون تولید شده است. برای نصب آنها روی ظروف باید از پیچ، میخ یا چسب مقاوم استفاده کرد تا دوام محصول حفظ شود. 

لولا آنتیک

لولا یکی از انواع یراق آلات کاربردی است که برای اتصال یک لنگه درب و یا در جعبه‌های مختلف به کار گرفته می‌شود. لولا آنتیک به سبب سبک قدیمی که دارد بسیار مورد استقبال قرار گرفته و در انواع و کاربردهای مختلف در چوبینر ارئه می‌شود.

دستگیره آنتیک

دستگیره تزیینی از دیگر انواع تجهیزات و یراق آلات چوب و MDF می‌باشد که برای هر چه زیباتر شدن وسایل و ابزارهای آنتیک به کار گرفته می‌شود. شما می‌توانید انواع دستگیره تزیینی با مدل و طرح متفاوت را مشاهده نمایید.

پایه آنتیک

بسیاری از جعبه‌های قدیمی و آنتیک ساخته می‌شوند که نیازمند پایه‌هایی برای نگهداری و هر چه زیباتر شدن آن‌ها می‌باشند. پایه آنتیک در انواع طرح و مدل مختلف و با قیمت مناسب در این بخش از وب سایت چوبینر قابل مشاهده است.

یراق ظروف رزینی

از دیگر موارد استفاده یراق آنتیک می‌توان به نصب بر روی ظروف رزینی را ذکر نمود. ظروف رزینی جزو جدیدترین ظروف هنری هستند که از ترکیب رزین و چوب تولید می‌شوند. برای پایه، دستگیره و تزیین این مدل ظروف از یراق آلات آنتیک در رنگ و ابعاد مختلف استفاده می‌شود.

چفت جعبه آنتیک

چفت جعبه از دیگر یراق آلات آنتیک و تزیینی بوده که در طرح و مدل مختلف و با قیمت مناسب ارائه شده‌اند. بسیاری از جعبه‌های کوچک و آنتیک و یا جعبه‌ جواهرات تزیینی وجود دارند که با چفت‌های مختلف آنتیک و تزیینی زیبایی و جلوه دو چندانی را به خود گرفته‌اند.

توری آنتیک

توری آنتیک همان طور که در قسمت قبل ذکر شد در مراحل تولید لوازم دکوری، صندوقچه ها و ... استفاده می شود و نقش مهمی در زیباتر شدن جعبه ایفا می کند. توری آنتیک در موارد با کمک چسب و در بعضی مواقع به وسیله پیچ به محل مورد نظر وصل می شود. توری آنتیک با نصب بر روی جعبه ها، آن ها را می توان به عنوان جعبه جواهرات، جعبه کادو و... استفاده نمود.

گل میخ

همان طور که در قسمت قبل ذکر شد از گل میخ مبلی برای امور تزیینی و زیباتر شدن کار استفاده می شود. مثلا هنگام تولید مبلمان و سرویس خواب از انواع گل میخ آنتیک، ساده و گل میخ گل دار برای زیباتر شدن محصولات استفاده می شود. لازم به ذکر است که علاوه بر موارد ذکر شده در تولید صندوقچه، درب و جعبه های تزیینی نیز گل میخ در مدل و سایز های مختلف به کار می رود. لازم به ذکر است که در ساخت مبلمان و سرویس خواب برای اتصال بخش های مختلف از قیبل زیر کوبی بخش تحتانی و زیباتر شدن تاج تخت خواب از گل میخ مبلی استفاده می شود.

گوشه آنتیک

همان طور که در قسمت قبل ذکر شد بست گوشه آنتیک یکی از ابزار و یراق های مورد نیاز در صنعت چوب و ساخت کارهای هنری می باشد. از بست گوشه آنتیک در ساخت جعبه، صندوقچه، قاب عکس و لوازم دکوری استفاده می شود. بست گوشه آنتیک در رنگ و سایزهای مختلف تولید می شود که مصرف کننده متناسب با نیاز خود آن را انتخاب می کند.

پیچ آنتیک

بدون شک وقتی از یراق آلات آنتیک و تزیینی استفاده می شود باید از پیچ های مخصوص برای اتصال استفاده گردد. برای تولید محصولات مختلف تزیینی از پیچ آنتیک استفاده می شود و لازم به ذکر است که پیچ آنتیک در سایزهای مختلف و رنگ بندی های متفاوت تولید می شود که متناسب با رنگ و طرح سایر قطعات و محصول انتخاب می شود.

پیچ چشمی

پیچ چشمی که به پیچ گوشواره ای و پیچ قلاب دار معروف هستند موارد استفاده مختلفی دارند؛ برای مثال جهت آویزان کردن لوستر، کابل کشی دیوارها و ... از این نوع پیچ استفاده می شود. پیچ گوشواره ای در اندازه و رنگ های متنوعی از قبیل نقره ای، طلایی، زیتونی و... تولید می شود.

اتصالات

اتصالات آنتیک و تزیینی ابزارهایی هستند که برای مونتاژ کردن و وصل کردن قطعات چوبی و ام دی اف به کار می روند. این مدل اتصالات در ساخت باکس و کتابخانه و مواردی از این قبیل استفاده می شوند.

جک آنتیک

جک آنتیک یراقی است که معمولا با استفاده از ورقه‌ی فلزی ساخته می‌شود. جک آنتیک مانند دیگر یراق آلات در انواع متنوعی از رنگ و سایز طراحی و ساخته می‌شود. شما می‌توانید در این بخش انواع جک آنتیک فلزی با رنگ‌های نقره‌ای، طلایی، زیتونی و... را مشاهده نمایید. همچنین سایزهای متنوعی از این نوع جک آنتیک وجود دارد که به شما این امکان را می‌هد تا بتوانید با توجه به ابعاد جعبه، سایز مناسبی از جک آنتیک را تهیه نمایید.

بست تابلو

بست تابلو به طور کلی برای اتصال یک قطعه یا وسیله بر روی دیوار بتنی، چوبی و ... به کار می رود. برای مثال برای اتصال ساعت، تابلو عکس، تابلو فرش و ... از بست تابلو استفاده می شود. لازم به ذکر است که بست تابلو در اندازه های مختلف تولید می شود و با توجه به ابعاد و وزن تابلو، قاب عکس، آینه، ساعت و... انتخاب می گردد. 

یراق کیف و کفش

دسته بندی یراق آلات کیف و کفش تنوع زیادی دارد که براساس نیاز می‌توان از هر کدام آنها استفاده کرد. از انواع این یراق آلات می‌توان به بست گوشه آنتیک، مدبر کیف، مارک فلزی کیف، سرمنگوله و غیره اشاره کرد که در رنگ و سایزهای مختلف تولید می‌شوند و مصرف کننده می‌تواند متناسب با نیاز خود، جنس و مدل کیف و کفش آنها را انتخاب کند.

قیمت یراق آلات آنتیک

به علت متنوع بودن انواع یراق آلات آنتیک همچون لولا آنتیک، دستگیره تزیینی، پایه آنتیک، چفت جعبه آنتیک و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از انواع یراق آلات متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر کدام به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط برقرار کنید.