بنر رمضان

انواع پایه آنتیک تزیینی

1-24 از 80

بسیاری از خانم‌ها علاقه بسیاری به استفاده از وسایل آنتیک و قدیمی دارند که هر کدام از این وسایل برای کارایی بیشتر و همچنین شیک و زیباتر جلوه کردن نیازمند یراق آلاتی مناسب خود می‌باشند. بسیاری از ما با آسیب و خراش جعبه‌های چوبی خود مواجه شده‌ایم، برای جلوگیری از این آسیب‌ها انواع پایه آنتیک تزیینی تولید شده است که با نصب آن‌ها در زیر کف جعبه‌های کوچک چوبی علاوه بر زیبا جلوه دادن جعبه مانع از آسیب رسیدن به آن خواهید شد.


پایه آنتیک تزیینی

پایه آنتیک تزیینی از انواع یراق آلات کاربردی و زیبا می‌باشد که برای تکمیل ساخت انواع جعبه‌های آنتیک و قدیمی و هر چه زیباتر جلوه دادن آن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. پایه آنتیک تزیینی در انواع شکل و طرح مختلف تولید می‌شود.

پایه آنتیک جعبه تزیینی

جعبه تزیینی و قدیمی بسیاری همچون جعبه جواهرات، جعبه‌های سنتی کوچک و... وجود دارند که با انواع پایه آنتیک زیبایی و جلوه دو چندانی را خواهد گرفت. این مدل پایه آنتیک علاوه بر این که باعث زیبایی جعبه‌های تزیینی می‌شود، باعث شده تا چوب زیرین جعبه کمتر با زمین برخورد کند و دچار آسیب دیدگی کمتری شود. قیمت پایه آنتیک در چوبینر بسیار مناسب و مقرون به صرفه خواهد بود.

پایه آنتیک سینی

یکی دیگر از کاربردهای پایه آنتیک استفاده از آن در ساخت ظروف چوبی، سنگی، فلزی و... می‌باشد. امروزه در منازل، رستوران، کافی شاپ و... از انواع ظروف آنتیک برای پذیرایی استفاده می‌کنند که از این یراق به عنوان پایه سینی، پایه ظروف سرو و سنگی استفاده زیادی می‌گردد.

قیمت پایه آنتیک

به علت متنوع بودن انواع یراق آلات و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از انواع پایه آنتیک متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر کدام به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.