حراجی نوروز 1403

خرید پیچ چشمی

1-11 از 11

پیچ ها در مدل و اندازه های مختلفی تولید و طراحی می شوند. یک نمونه از پیچ های مورد استفاده در صنایع مختلف و منازل پیچ چشمی نام دارد. پیچ چشمی از یک ساقه یا پایه رزوه دار تشکیل شده است و قسمت کلگی آن به صورت حلقه می باشد. در ادامه اطلاعات کامل تری در رابطه با پیچ چشمی و کاربرد آن در اختیارتان قرار می دهیم.

پیچ گوشواره ای

پیچ چشمی که به پیچ گوشواره ای و پیچ قلاب دار معروف هستند موارد استفاده مختلفی دارند؛ برای مثال جهت آویزان کردن لوستر، کابل کشی دیوارها و ... از این نوع پیچ استفاده می شود. پیچ گوشواره ای در اندازه و رنگ های متنوعی از قبیل نقره ای، طلایی، زیتونی و... تولید می شود.

روش نصب پیچ قلاب دار

هنگام نصب پیچ قلاب دار باید طول سوراخ حفر شده کمتر از طول بخش رزوه دار پیچ باشد و پس از فرو رفتن با گرفتن بخش حلقه و چرخاندن، پیچ قلاب دار مسیر خود را پیدا می‌کند. لازم به ذکر است در دیوارهایی که از جنس بتن یا هر متریال سختی هستند باید سوراخی ایجاد کنید که بدون چرخاندن و تلاش فیزیکی تمام پیچ به راحتی در آن جا شود.

قیمت پیچ چشمی

پیچ چشمی در مدل و سایز های مختلف تولید می شود که متناسب با نوع آن قیمت متفاوتی دارد، لذا در صورت تمایل به خرید پیچ چشمی جهت اطلاع از قیمت با چوبینر تماس برقرار نمایید.