انواع چفت جعبه آنتیک

1-24 از 112

از دیگر لوازم و یراق آلات تزیینی و آنتیک مورد استفاده برای جعبه‌های آنتیک و قدیمی، چفت یا همان قفل درب جعبه می‌باشد. چفت جعبه آنتیک برای انواع جعبه چوبی تزیینی همچون جعبه جواهرات استفاده می‌شود که علاوه بر کاربردی که دارد باعث شیک و زیباتر نشان دادن جعبه خواهد شد. بسیاری از ما با خرابی قفل و چفت درب جعبه‌ها مواجه شده‌ایم به همین خاظر استفاده از یک چفت و یا فقل مقاوم و باکیفیت اهمیت بسیاری دارد. چفت آنتیک از محصولات ویژه و شیک یراق آلات می‌باشد که دارای کیفیت عالی و قیمت مناسب می‌باشد.

کلیه یراق آلات آنتیک بدون پیچ عرضه می‌شوند، جهت تهیه پیچ مخصوص نصب یراق آلات آنتیک به دسته بندی پیچ آنتیک مراجعه فرمایید.

چفت آنتیک جعبه تزیینی

هنوز کسانی هستند که علاقه‌مند به وسایل و ابزار آلات آنتیک و قدیمی می‌باشند. بسیاری از این وسایل آنتیک همچون جعبه تزیینی کوچک نیازمند قطعات و تجهیزات جانبی می‌باشد که به صورت آنتیک و قدیمی بر روی جعبه نصب شوند. چفت آنتیک جعبه تزیینی از جمله این قطعات جانبی ضروری می‌باشد که در طرح و مدل مختلف برای انواع جعبه‌های قدیمی و سنتی در چوبینر به فروش می‌رسند. چفت آنتیک تزیینی در عین حال که یک وسیله لازم و ضروری می‌باشد، به عنوان یک وسیله تزیینی زیبا نیز به کار برده می‌شود.

چفت آنتیک تزیینی

چفت آنتیک تزیینی از جمله یراق آلات زیبا و جذاب و در عین حال کاربردی است که برای درب انواع جعبه‌های قدیمی و سنتی به کار برده می‌شود. به دلیل تنوع زیاد و بیش از اندازه چفت آنتیک، چوبینر انواع متنوع چفت آنتیک تزیینی را با قیمت مناسب ارائه داده است تا مشتریان عزیز امکان مقایسه و خرید را به راحتی داشته باشند.

قیمت چفت آنتیک

به علت متنوع بودن انواع یراق آلات آنتیک و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از انواع چفت آنتیک متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر کدام به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.