اپلیکیشن چوبینر

خرید اتصالات آنتیک و تزیینی

1-5 از 5

در صنعت چوب لوازم در ابعاد مختلفی تولید می شوند و برای اتصال و فیکس کردن به یراق های مخصوص و مناسب سایز خود نیاز دارند. اتصالات آنتیک و تزیینی یکی از یراق های مورد نیاز در کارگاه های نجاری است که برای ساخت لوازم مختلف استفاده می گردند. در ادامه اطلاعات کامل تری در رابطه با اتصالاات آنتیک و تزیینی در اختیارتان قرار می دهیم.

کلیه یراق آلات آنتیک بدون پیچ عرضه می‌شوند، جهت تهیه پیچ مخصوص نصب یراق آلات آنتیک به دسته بندی پیچ آنتیک مراجعه فرمایید.

انواع اتصالات آنتیک

همان طور که در قسمت قبل ذکر شد برای متصل کردن قطعات چوبی از انواع اتصالات محکم و با کیفیت استفاده می گردد. اتصالات آنتیک در ساخت انواع باکس، شلف، قفسه های کتابخانه و دکوری استفاده می شوند. برای مثال گونیاهایی که در نجاری های برای ساخت باکس و قفسه ها به کار می روند جزء اتصالات آنتیک محسوب می شوند.

کاربرد اتصالات تزیینی

اتصالات تزیینی معمولا دارای چند سوراخ محل قرارگیری پیچ می باشند که هنگام متصل کردن دو قطعه چوب و مونتاژ قطعات جهت ساخت محصول نهایی با کمک پیچ فیکس می شوند. اتصالات تزیینی در ابعاد، رنگ و سایزهای مختلف تولید می شوند و متناسب با نوع محصول به کار می روند. 

قیمت اتصالات آنتیک تزیینی

با توجه به این که اتصالات آنتیک تزیینی در مدل و ابعاد مختلف تولید می شوند از لحاظ قیمت نیز با یکدیگر متفاوت هستند. لذا در صورت تمایل به خرید انواع اتصالات آنتیک تزیینی با چوبینر تماس برقرار نمایید.