انواع توری آنتیک

1-48 از 91

امروزه طرفداران هنر، لوازم دکوری و تزیینات بسیار بیشتر از سال های گذشته می باشد. برای تهیه لوازم دکوری و هنری وابسته به صنعت چوب و سایر صنایع باید از ابزار و یراق آلات مناسب استفاده شود. نمونه های پرمصرف ازیراق آلات مورد نیاز در زمینه تولید محصولات هنری شامل توری آنتیک، گوشه آنتیک، گل میخ و... می شود. در ادامه به توضیح بیشتری در رابطه با انواع توری آنتیک و موارد استفاده از آن خواهیم پرداخت.

کلیه یراق آلات آنتیک بدون پیچ عرضه می‌شوند، جهت تهیه پیچ مخصوص نصب یراق آلات آنتیک به دسته بندی پیچ آنتیک مراجعه فرمایید.

کاربرد توری آنتیک

توری آنتیک همان طور که در قسمت قبل ذکر شد در مراحل تولید لوازم دکوری، صندوقچه ها و ... استفاده می شود و نقش مهمی در زیباتر شدن جعبه ایفا می کند. توری آنتیک در موارد با کمک چسب و در بعضی مواقع به وسیله پیچ به محل مورد نظر وصل می شود. توری آنتیک با نصب بر روی جعبه ها، آن ها را می توان به عنوان جعبه جواهرات، جعبه کادو و... استفاده نمود.

انواع توری آنتیک

توری آنتیک با توجه به کاربردی که دارد در سایز، رنگ و مدل های مختلف تولید می شود. تولید کنندگان برای تناسب توری آنتیک با جعبه یا محلی که نصب می شود آن ها را در اشکال مختلفی از قبیل گل، ستاره، دایره، مربع و ... تولید می کنند. از لحاظ رنگ بندی نیز توری آنتیک در رنگ های طلایی، نقره ای، زیتونی و ... قابل عرضه است.

قیمت توری آنتیک تزیینی 

برای اطلاع از قیمت توری آنتیک تزیینی می‌توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید. در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت توری آنتیک تزیینی با چوبینر تماس حاصل فرمایید.