حراجی نوروز 1403

خرید لولا آنتیک و تزیینی

1-36 از 114

کلیه یراق آلات آنتیک بدون پیچ عرضه می‌شوند، جهت تهیه پیچ مخصوص نصب یراق آلات آنتیک به دسته بندی پیچ آنتیک مراجعه فرمایید.

بسیاری از جعبه های آنتیک و قدیمی همچون جعبه جواهرات، تخته نرد و دیگر وسایل آنتیک وجود دارند که درب آن‌ها نیاز به لولا آنتیک و تزیینی دارد. انواع لولا با کاربرد و طرح‌های متفاوت وجود دارد که با قیمت مناسب در چوبینر به فروش می‌رسند. در این بخش از چوبینر شما می‌توانید انواع لولا آنتیک و تزیینی را با قیمت مناسب مشاهده کنید.

لولا آنتیک 

لولا آنتیک از دیگر انواع لولا و یراق آلات کاربردی است که برای استفاده در جعبه‌های قدیمی و آنتیک همچون جعبه جواهرات، تخته نرد و... به کار گرفته می‌شود. لولا آنتیک جعبه تزیینی در طرح و شکل متفاوت برای مصارف گوناگون وجود دارد که از کیفیت و جنس عالی نیز برخوردار می‌باشد.

لولا آنتیک جعبه تزیینی

جعبه‌های تزیینی همچون جعبه جواهرات، جعبه های کوچک مینیاتوری و تخته نرد و... نیازمند لولا برای اتصال درب و باز و بسته شدن آن می‌باشند به همین سبب برای این موارد لولا آنتیک با طرح و مدل متنوع مناسب برای هر نوع جعبه تزیینی موجود است که با قیمت مناسب در چوبینر به فروش می‌رسند.

لولا فنردار

در ساخت جعبه‌های کوچک تزیینی علاوه بر کاربرد یراق آلات مورد استفاده، باید به زیبایی آن‌ها نیز توجه شود. معمولا در ساخت جعبه‌های آنتیک از لولاهای مخصوصی برای درب آن‌ها استفاده می‌شود که علاوه بر کاربرد و کیفیت بالا دارای ظاهری زیبا و آنتیک می‌باشد. از طرفی جلوه شیک و مناسبی را به جعبه‌های آنتیک تزیینی می‌دهد. لولا فنردار جزء لولاهای آنتیک و مینیاتوری است که با عنوان چهار خار هم معرفی می‌شوند. یکی نوع لولا به صورت توکار قابل نصب هستند که باید جای آن با سی ان سی یا دریل در قطعه کار ایجاد شود. 

لولا فانتزی

در ساخت وسایلی مانند جعبه و صندوقچه یا هر وسیله مانند آنها نیاز به یراقی مانند لولا فانتزی است. لولا برای باز و بسته کردن راحت‌تر درب وسایل نیاز می‌باشد که نسبت به اندازه چنین محصولاتی باید انتخاب کرد. لولا فانتزی همانطور که از نامش مشخص است، با طرح‌های خاص و فانتزی تولید می‌شوند که با هر سلیقه‌ای می‌توان آنها را انتخاب کرد و جعبه و صندوقچه آنتیک ساخت. فقط باید این نکته را در نظر داشته باشید که لولا با کیفیت و مناسبی تهیه کنید تا باز و بسته کردن محصول برایتان سخت نباشد و کارایی وسیله نیز حفظ شود. 

قیمت لولا آنتیک

به علت متنوع بودن انواع لولا و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از انواع لولا  آنتیک متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر کدام به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.