انواع لولا آنتیک و تزیینی

1-48 از 110

بسیاری از جعبه های آنتیک و قدیمی همچون جعبه جواهرات، تخته نرد و دیگر وسایل آنتیک وجود دارند که درب آن‌ها نیاز به لولا آنتیک و تزیینی دارد. انواع لولا با کاربرد و طرح‌های متفاوت وجود دارد که با قیمت مناسب در چوبینر به فروش می‌رسند. در این بخش از چوبینر شما می‌توانید انواع لولا آنتیک و تزیینی را با قیمت مناسب مشاهده کنید.

کلیه یراق آلات آنتیک بدون پیچ عرضه می‌شوند، جهت تهیه پیچ مخصوص نصب یراق آلات آنتیک به دسته بندی پیچ آنتیک مراجعه فرمایید.

لولا آنتیک 

لولا آنتیک از دیگر انواع لولا و یراق آلات کاربردی است که برای استفاده در جعبه‌های قدیمی و آنتیک همچون جعبه جواهرات، تخته نرد و... به کار گرفته می‌شود. لولا آنتیک جعبه تزیینی در طرح و شکل متفاوت برای مصارف گوناگون وجود دارد که از کیفیت و جنس عالی نیز برخوردار می‌باشد.

لولا آنتیک جعبه تزیینی

جعبه‌های تزیینی همچون جعبه جواهرات، جعبه های کوچک مینیاتوری و تخته نرد و... نیازمن لولا برای اتال درب و باز و بسته شدن آن می‌باشند به همین سبب برای این موارد لولا آنتیک با طرح و مدل متنوع مناسب برای هر نوع جعبه تزیینی موجود است که با قیمت مناسب در چوبینر به فروش می‌رسند.

قیمت لولا آنتیک

به علت متنوع بودن انواع لولا و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از انواع لولا  آنتیک متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر کدام به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.