اپلیکیشن چوبینر

خرید گوشه آنتیک

1-24 از 38

کلیه یراق آلات آنتیک بدون پیچ عرضه می‌شوند، جهت تهیه پیچ مخصوص نصب یراق آلات آنتیک به دسته بندی پیچ آنتیک مراجعه فرمایید.

در ساخت محصولات چوبی و هنری از انواع یراق و ابزارهای سایز کوچک و آنتیک استفاده می شود. گوشه آنتیک، چفت و لولای آنتیک و انواع توری نمونه هایی از یراق آلات مورد نیاز در هنرهای مختلف می باشند. گوشه آنتیک در طرح و مدل های مختلف تولید می گردد که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

کاربرد بست گوشه آنتیک 

همان طور که در قسمت قبل ذکر شد بست گوشه آنتیک یکی از ابزار و یراق های مورد نیاز در صنعت چوب و ساخت کارهای هنری می باشد. از بست گوشه آنتیک در ساخت جعبه، صندوقچه، قاب عکس و لوازم دکوری استفاده می شود. بست گوشه آنتیک در رنگ و سایزهای مختلف تولید می شود که مصرف کننده متناسب با نیاز خود آن را انتخاب می کند.

انواع گوشه آنتیک

گوشه آنتیک همان طور که ذکر نمودیم در طرح، رنگ، سایز و مدل های مختلف تولید می گردد که متناسب با نیاز و سلیقه مصرف کننده تولید می شود. در بعضی مدل ها از گوشه آنتیک به شکل توری استفاده می شود که متقابل آن در مواردی گوشه آنتیک لبه دار به کار می رود. گوشه آنتیک در رنگ های طلایی، زیتونی، نقره ای و ... تولید و عرضه می شود.

قیمت گوشه آنتیک تزیینی 

برای اطلاع از قیمت گوشه آنتیک تزیینی می‌توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید. در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت گوشه آنتیک تزیینی با چوبینر تماس حاصل فرمایید.